KONST / Litografier / Färglitografi 12815050
nr 1281 5050
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 166/300. Motivet: 36x51 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 18:59:41
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien